Havuz Spa

Afyon Termal Yüzme Havuzu

20 metre uzunluğunda 1.40 derinliğindeki ılık havuz 30 C dir.Yüzmek, su içi egzersiz ve hoşca vakit geçirmeniz için planlanmış yüzme havuzumuz da bay ve bayan saatleri ayrıdır. Hijyen standartlarına çok dikkat edilmekte olup sizlerin sağlığı için en modern ve sağlıklı yöntemler ile havuz hijyeni sağlanmaktadır. Gazlıgöl kaplıca bölgesinin en hijyen tesislerindendir.

Afyon Termal Aqupark

Siz ve çocuklarınızın eğlenmesi için hazırlanmış aquaparkımız.

Afyon Termal Terapi Kaplıca havuzu

Gazlıgöl şifalı termal suyu bulunan bu havuzdaki sıcaklık 40-42 derece arasında olup havuz içinde hareketsiz kalınarak şifalı kaplıca suyundan faydalanılması önerilmektedir. Termal suyun havuza döküldüğü iki bölümde boyun ve sırt bölgesine kaplıca suyu ile  su masajı yaptırılabilir. Engelli  misafirlerimiz için havuza inen bir rampamız bulunmaktadır.

Afyon Termal Türk Hamamı

Tarihimizin getirdiği geleneklerden olan hamam kullanımı sizlerin rahatlaması, dinlenmesi ve temizlenmesi için planlanmış olup hijyene çok önem verilerek işletilmektedir. Sıcak göbek taşında rahatlayıp sırt kaslarınızı yumuşatabilirsiniz.

Afyon Termal Kese

Kese yaptırmak cildinizin üstünü kaplamış ölü derinin atılmasını sağlar. Kese, cildinizden atılan ölü deri ile birikmiş yağ, toksinleri atar ve ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Ciltte açılan gözenekler ile cildin hava alması, terlemesi ve emiliminin artırılması sağlanır. İyi bir kaplıca, termal tedavi kürü için mutlaka kürlere başlamadan kese yaptırınız. Cilt gözeneklerinin açılmasının kaplıca suyu emilimine çok büyük etkisi vardır ve böylelikle kişinin termal sudan maksimum derecede faydalanmasına olanak sağlanmaktadır. Düzenli yapılması ile birlikte kese akne ve selülit oluşumunu engeller, cildin parlak ve canlı olmasını sağlar. İyi bir kese için sıcak ve nemli ortamda (sauna, buhar odası, göbek taşı) cildinizi yumuşatınız.


+90 272 442 42 42
Afyon - Eskişehir Yolu Başaranlar Cd. Gazlıgöl Bölgesi / Yaylabağı, Afyonkarahısar, Türkiye
Powered by WMS
sc